Big Brother Rezan Amerika’da ortaya çıktı

158

Rezan Denizmen ülkemizde yayınlanan Bigbrother Türkiye yarışmasında tanındıktan sonra burslu olarak geçtiğimiz yıl Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi okullarından biri olan UCLA üniversitesi oyunculuk bölümünü kazandı ve Amerika’ya yerleşti. Eğitim hayatına başladığı günden itibaren sosyal medya hesaplarını bir süredir kapalı tutan Rezan Denizmen, ani bir kararla hesaplarını aktif ederek takipçilerine Amerika’da yeni bir yaşama başladığını gösterdi.

UCLA Üniversitesi’nin en başarılı öğrencilerinden biri olduğu öğrenilen Rezan Denizmen’in okuduğu bölümde bulunan 300 öğrenci arasında en iyi 15 öğrenci arasında olduğu tüm ders notlarının A veya A+ olduğu iddia edildi.  

Rezan Denizmen’in Los Angeles’ta 11 aydır yaşadığı ve bu süre zarfında Chinese Speaking Vampires” adlı komedi aksiyon filmine figüran cast olarak başvurduğu, ancak çekimler başladığında gösterdiği performansla filmin ana karakterlerinden biri olan vampir karakterine seçildiği öğrenildi. Filmde Zara adlı bir karakteri canlandıracak olan Rezan Denizmen hakkında filmin hem başrol oyuncusu ve senaristi olan Davy Williams “ Rezan bizim kendisinden beklemediğimiz bir performansı göstermesi sonucu ana cast kadromuzda bir değişiklik yaparak ona hak ettiği rolü verdik.” dedi. 

Filmde vampirlerin dönüştürdüğü insanlar vampir olarak kalmayarak aynı zamanda Çince konuşmaya başlarken filmde devamlı olarak dövüş sahneleri olduğu ve bu sahnelerin çekimlerinde yakın dövüş sanatı ustalarının desteklerinin alındığı öğrenilirken Covid-19 salgını öncesinde çekimleri tamamlanan filmin bu yılın sonbahar aylarında vizyona girmesi düşünülürken salgın sonrasında vizyon tarihinin henüz belirlenmediği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.