Ceylan Ertem’den itiraflar

93

Covid-19 salgını sonrası sosyal medyayı daha aktif kullanan Ceylan Ertem’ yaptığı bir canlı yayında hayranlarını şaşkına çeviren bir itirafta bulundu. Amacının şarkıcı olmak olmadığını ve çok utangaç bir kişiliğe sahip biri olduğunu, Amina grubuna girene kadar kendisini asla bir şarkıcı olarak hayal etmediğini söyledi.

Amina grubunun dağılmasından dolayı duyduğu üzüntüyü ifade eden Ceylan Ertem bu olaydan sonra kendisini solo albüm yapmak için motive ettiğini, çalıştığı menajerinin kendisine bir yıl sonra kendini nerede görüyorsun sorusuna istediğimi yiyebilmek diyerek verdiği cevabını hala unutmadığını ifade etti.

Covid-19 salgını sonrasında en çok etkilenen sektörlerden birisinin de müzik sektörü olduğunu ifade eden Ceylan Ertem “Ateş düştüğü yeri yakar” diyerek müziğin aslında bir ihtiyaç olduğunu ama bazı kişiler tarafından eğlence olarak görülmesinin yanlış olduğuna dikkati çekerken müzikseverlere bu süreçte beğendikleri sanatçıların albümünü dinlemelerini tavsiye ederken müzik sektöründe çalışan birçok kişinin bu süreçte çalışamadığı için zor günler geçirdiklerini ve onlara hiçbir sosyal desteğin sağlanmamasından rahatsızlık duyuyorum. Pandemi süresi öncesi ayda ortalama 20 konser veren birisi olarak ilk defa çok zamanım oldu ve bu sürede bolca kayıt yaptım. Pandemi süreci bittiğinde daha iyi ve daha güzel bir dünya umudu taşıyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.