Dövülerek öldürülen sosyal medya fenomenin son görüntüleri ortaya çıktı

47

Antalya’da, yaşan Ares adlı sosyal medya fenomeni Şehmuz Özdemir iddialara göre kızları H.E.’yi  taciz ettiğini iddia eden baba ve oğlu tarafından dövülmesinin ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Dövülerek öldürülen Şehmuz Özdemir’in ölmeden önce ortaya çıkan görüntülerde kendisini öldüren baba ve oğul ile birlikte oturduğu, daha sonra kafeden birlikte çıktıkları görülürken dayak olayının bu görüntülerden kısa bir süre sonra meydana geldiği tahmin edilmekte.

Sosyal medyada Ares ismi ile fenomen olan Şehmuz Özdemir 4 Şubat Salı günü Konayaaltı Sahili’ndeki bir kafeteryada ,kendisi ,ile reklam anlaşması yapmak bahanesiyle buluştuğu  V.E. ve oğlu K.E. ile bir süre oturduktan sonra bu üçlü daha sonra bir otomobille Kepez ilçesinde bulunan bir ormanlık alana gittiklerinde V.E. ve K.E. adındaki kişiler 2 yıl önce H.E. adındaki kız çocuğunu taciz ederek uygunsuz görüntülerini çektiğini iddia ederek  Şehmuz Özdemir’i, baba oğul birlikte dövmeye başladılar. Şehmuz Özdemir aldığı darbelere sonrası baygınlık geçirirken V.E. ve K.E. adlı baba oğul olay yerinden kaçarken bir vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Şehmuz Özdemir yoğun bakımda 15 günlük verdiği hayat mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti

Polis ekipleri olayla inceleme başlatarak V.E. ve oğlu K.E.’yi yakalayarak gözaltına alırken çıkarıldıkları mahkemede verdikleri ifadelerinde baba V.E.” 13 yaşındaki kızım H.E.’yi devamlı mesajla taciz ederken bir şekilde bulduğu uygunsuz bir fotoğrafı ile cinsel ilişkiye zorluyordu. Bu yüzden onu dövdük” dediği öğrenilirken mahkeme heyeti baba ve oğulun tutuklanmasına karar vermişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.