Pınar Altuğ, Yağmur Atacan ile gönül eğlendirmek istemiş

158

Armağan Çağlayan’ın Youtube sayfasına konuk olan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, meslek hayatından , kızı Su’ya ve hayranları tarafından merak edilen bir çok konuya değindi.


Mankenlik hayatına 17 yaşında iken başladığını ve 2 yıl sonrada 19 yaşında iken Türkiye güzeli seçildiğini ifade eden Pınar Altuğ, Türkiye güzeli seçildikten bir gün sonra sokağa çıktığında sokakta herkes tarafından tanınmaya başladığını iddia etti.
Yaşadığı hayattan çok büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Pınar Altuğ ömrünün sonuna kadar ünlü biri olarak kalacağını iddia ederken Türkiye’de çok bunaldığı anlarda yurt dışına özellikle Türklerin olmadığı yerlere kaçarak herkesten gizli köşelerde tatil yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu konuda Yağmur’da tıpkı benim gibi düşünüyor” dedi.

Pınar Altuğ evliliği hakkında da yaptığı açıklamalarda “ Eşi ile çok mutlu olduklarını ifade ederken eşi Yağmur Atacan için de “Kocam magazin dünyasından , sosyal medyadan o kadar uzak ve o kadar umursamaz bir şekilde yaşıyor ki. Eşimle flört dönemimizde çıkarken onu en yakın arkadaşlarımdan birisiyle tanıştırdım. Arkadaşım eşimi görünce bebek yüzlü olduğu için bana ‘ne yaptığının farkında mısın?’ diye sorduğunda ona ‘merak etme onunla 2 gün gönül eğlendirip ayrılacağım’ yanıtını verdim diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.