Ömür Gedik rapçilere saygı duyduğunu açıkladı

14

Koronavirüs salgını sonrasında tamamen sonra eren eğlence hayatı sonrasında ünlü isimler You Tube üzerinden bir çok  sayfasına konuk olmaya devam ediyor. You Tube üzerinden konuk olan sanatçılar kervanına konuk olan sanatçılar kervanına Ömür Gedik, Niyazi Koyuncu ve Ayben konuk oldu.

Programda Niyazi Karadeniz “Karantina süresi bana iyi geldi. Ailemle uzun zaman sonra birlikte olmak fırsatı buldum. Online konser uygulamasına destek vereceğim. Biz bir süre çalışmasak da idare edebiliriz ama ekibimde 10 kişi var. Onları düşünmek zorundayız. Pinhani ile evde Narino türküsünü kaydedip paylaştık. Bu çok büyük beğeni aldı. Yakında güzel ve mutlu günler bizi bekliyor. Sizler yüreklerinizi ferah tutun” dedi.

Ayben’de programda yaptığı açıklamada “ Türkiye’deki ilk kadın rapçi benim. Benim başladığım dönemler daha zorlu dönemlerdi. Şimdi daha kolay bazı şeyler. Rap müziğin bu kadar yükselişe geçeceğini tahmin etmiyordum.  Bugüne kadar hep kısıtlanan bir müzik oldu. Hala bir çok radyo ısrarla rap müziği çalmıyor” diyerek sitemini ifade etti.

Ömür Gedik ise “Sokak hayvanları için yardım talebinde bulunarak takipçilerinden ve programı dinleyenlerden Beykoz ormanlarında sokak hayvanlarını besleyen hayvanseverlere destek olmasını isterken kendi şarkılarını yapmak konusunda ilk cesareti Umut Kuzey’in verdiğini ifade ederek ayrıca rap sanatçılarına büyük bir hayranlığı olduğunu” itiraf etti. Programda açıklamalarına devam eden Gedik “Müzik sadece sahnede olmak değildir. Sahnenin arkasında da olabilirsin. Olanlara da destek verebilirsin. Bu yaz hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.