Tutunamayanlar’da sürpriz fırsat

201

Absürt komedi sevenleri TRT 1 ekranlarına bağlayan ve izleyicisini adeta ekranlara kilitlemeyi başaran “Tutunamayanlar” kahkaha dolu yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümünde birbirinden ilginç edebiyat göndermeleriyle beraber özlemini uzun yıllardır duyduğumuz sıcak mahalle atmosferini evlerimize getiren ve her bölümü birbirinden komik sahnelerle dolu olan Tutunamayanların bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde bizleri neler bekliyor.

Filmlerde gördüğü efsane aşklardaki gibi bir mucizenin kendi vücudunda Tarık kendisi tanık olunca büyük bir şaşkınlık yaşar. Tarık’ın bu mucizeyi İrem üzerinde kullanmasını isteyen İlhan bunu ciddi bir fırsat olarak görür. Filmlerde bile ancak görülecek bu mucizeyi filmleştirmek isteyen İlhan sürpriz bir yönetmeni Tarık ile birlikte ziyaret eder. Bu yönetmenin adı Osman Nail Doğan’dır.

İmtiyaz ve Gizem, Tarık’taki bu değişimi çok çabuk fark ederler. Tarık ile İrem arasında oluşabilecek aşkı engellemek için girişimde bulunmak üzere harekete geçerler. Bazı engellerden dolayı küçük prens yaptığı ziyareti istemeden de olsa uzatmak zorunda kalır.

Tarık’ın kendisinde gördüğü mucize nedir? Gerçekten bu mucize İrem ile aşkında ona bir şans yaratacak mıdır? Gittikleri yönetmen Osman Nail Doğan bu anların filmini çekerek bu anları ölümsüzleştirecek midir ve bu bir işe yarayacak mıdır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.