Dünyaca ünlü şarkıcı oğlu ile birlikte koronavirüsü yendi

31

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve çok hızlı bir şekilde dünyaya yayılan ölümcül koronavirüsten (Kovid-19) hastalığına bir çok ünlü isim yakalandığını açıklamış hatta birkaç ünlü isim koronavirüs yüzünden hayatını kaybederken ABD’li ünlü şarkıcı Pink’te 3 yaşındaki oğlu Jameson ile birlikte koronavirüse yakalandıklarını ama birlikte koronavirüsü yendiklerini açıkladı.

OĞLUMUN VE BENİM TESTİM POZİTİF ÇIKTI

Dünyaca ünlü şarkıcı Pink kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında “ İki hafta önce bende ve 3 yaşındaki oğlum Jameson’da koronavirüs belirtilerini fark ettik. Hemen test yaptırdığımızda test sonucu pozitif çıktı. Şanslıydık ki bunu erken fark ettik ve doktorumuzun yönlendirmesiyle erken test yaptırdık. Tüm aile bir arada yaşıyorduk ve doktorumuzun talimatı doğrultusunda 14 gün boyunca evimizden hiç çıkmadık” ifadelerini kullandı.

Pink yaptığı paylaşımın devamında karantina sonrasında kendisine ve oğluna birkaç kez daha Vovid-19 testi yapıldığı ve test sonuçlarının negatif çıktığını takipçilerine duyurdu.

KORONAVİRÜS İÇİN 1 MİLYON DOLAR BAĞIŞ YAPACAK

Sosyal medya hesabından takipçilerini virüsü hafife almamaları konusunda uyaran ünlü şarkıcı “ Bu hastalık çok ciddi ve gerçek. Bu hastalık genç, yaşlı, zengin fakir ayrımı yapmıyor” ifadelerini kullanırken sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla Temple Üniversitesi Hastanesi Acil Yardım Fonu’na 500 bin Dolar ve Los Angeles Kriz Fonuna da 500 bin Dolar bağış yapacağını duyurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.