Tutunamayanlar’da geçmişe yolculuk

176

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, her bölümü büyük bir keyifle izlenen absürt komedi dizisi “Tutunamayanlar”, yeni bölümü ile ekranlara geliyor.

Artık Tarık’ın İrem konusunda rakibi olan doktor Tunç mahalleliye hizmet ederek İrem’in kalbini kazanmaya çalışırken sergilediği olgun ve kibar tavır yüzünden Tarık İrem’in gözünde ciddi puan kaybı yaşamasına neden olur.

Tarık ve İrem’i ilham perisi İlhan onları aşık etmek zorundadır. Periler konseyinde Tarık ve İrem’i birbirine aşık edemezse ,efsane aşkı ortaya çıkaramazsa perilikten emekli edilecek ve normal bir insana dönüşecektir. Süre azaldıkça ilham perisi İlhan daha fazla Tarık’a yüklenmeye başlar. Artık Tarık’ın İrem’i günümüzde tavlayamayacağına inanan ilham perisi İlhan Tarık’ı geçmişe götürerek geçmişte birbirlerine aşık etmeye karar verir. Ama geçmişe gitmek çok daha tehlikelidir, yapılacak bazı hatalar sonrasında günümüze dönüş zor olacaktır. Ve düşündüğü de başlarına gelir zira Tarık geçmişte de pek rahat durmaz ve işler daha da karmaşık bir hal alır.

Mecburiyet karşısında çalışamaya devam ettiği reklam ajansında Lütfü patronu İmtiyaz Bey’in baskısı altındadır. Lütfü’nün tek avunduğu nokta aynı iş yerinde Ayşe ile beraber çalışmasıdır. İmtiyaz Bey’de ajansında ağına düşürdüğü Küçük Prens gün geçtikçe bir reklam objesine dönmeye başlayınca işler daha da karışır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.