Benim Adım Melek’te velayet savaşı

30

TRT 1 ekranlarında izleyicisini duygu dolu hikayesi ile etkileyen ve büyük bir ilgi ile izlenen “Benim Adım Melek” yirmi beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Mahkemede dava öncesinde Defne babası ile özel bir görüşme yapar. Defne babası ile yaptığı görüşmenin işe yarayıp yaramayacağını büyük bir merakla beklemeye koyulur.

 Dava başladığında sağlık raporu elinde olan Melek, bu raporu hakime verir. Bu rapor sayesinde Seyitali’nin velayetini alabilecek midir? Bu sağlık raporunda neler yazılıdır? Melek çocuklarının velayetini alarak bir an önce kötü anılarının geçtiği Antep’ten ayrılmak istemektedir.

Mithat’ı adım adım takip eden Erdal sonunda Seyran’ın evini öğrenir. Seyran uzun zaman sonra kocasından kurtulabilecek midir? Adanaspor’da oynamayı çok isteyen Kerem için Seyitali hocası ile konuşarak onu Antepspor’da oynamasını sağlamak için ilk hamlesini yapar. Sözleşmesi olduğu için sözleşmenin iptali için para gerekmektedir. Para ödenirse sözleşme geçersiz sayılacak ve istediği yerde oynayabilecektir.

Dedesini arayan Kerem kendisine Adana’da bir iş bulması konusunda yardımını ister. Uzun bir süre sonra tekrar ortaya çıkan Adnan Defne’ye mesaj atar. Ömer hastanede olduğu için yaşanan tüm bu olaylara karşı çaresiz bir durumdadır. Olay polise kadar yansır. Defne’yi Adnan konusunda neler beklemektedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.