Tozkoparan’da zaman makinası savaşı devam ediyor

363

TRT 1 ekranlarında sıra dışı konusu ile ailelerin çocukları ile büyük bir keyifle izledikleri Tozkoparan 47.bölümüyle ekranlara geliyor

Fikri taşı alır ve kendisine güvenmeyerek hatalı olduklarını söyleyerek Mavi Ay, Salih ve Cihan’ı lazer parmaklıkların arkasında bırakır. Profesör ise Piri Reis’in intikamını almak için Salih’in uyarılarını kulak arkası yapar ve taşı Cezeri’nin makinası ile birleştirir ama makine yine çalışmaz.

Kaya kısa bir süre içinde Özge sayesinde Tozkoparanların yerini bularak taşı almak için ilk hamlesini yapar. Kuzgunlar Fikri’yi etkisiz hale getirerek taşı ele geçirerek kaçarlar. Merve ve Sinan maskeli Kuzgunları görür ve onların arkasından depodan çıkan Tozkoparanların çıkmasına da şahit olurlar. Özge yaşadığı olaylar sonrasında arkadaşları için daha fazla endişelenmeye başlarken artık babasının da iyi tarafta olduğundan şüphe etmeye başlamıştır. Karayel gördüklerinin anlamını bilen Mavi Ay’ı sıkıştırmaya devam eder. Taşı Kuzgunlara kaptıran Cihan ve Salih büyük üzüntü yaşarlar. Mavi Ay ve Mete Cezeri ve taşın birlikte neden çalışmadığını araştırmaya başlarlar.

Taşı Kuzgunlara kaptıran Tozkoparanlar taşı tekrar geri alabilecekler midir? Kuzgunlar ise ele geçirdikleri taşla birlikte Cezeri makinasını çalıştırabilecekler mi? Karayel Mavi Ay’dan istediği cevapları almamasına rağmen gördüklerinin anlamını çözebilecek mi? Mavi Ay ve Mete Cezeri makinasının çalışmasını sağlayabilecekler midir?

Tüm bu soruların cevapları bu hafta yayınlanacak olan Tozkoparan’ın 47. Bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.