Muhterem Nur’dan iyi haber geldi

89

Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses’in uzun yıllar hayat arkadaşı olan ve böbrek yetmezliği nedeniyle geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılan Muhterem Nur’un sosyal medyada öldüğü haberlerinin paylaşılmasının ardından Muhterem Nur’un yakınları sosyal medyada paylaşılan haberlerin aslı astarının olmadığını ve Muhterem Nur’un sağlık durumunun gün geçtikçe iyiye gittiğini açıkladılar.

SOSYAL MEDYADA ÖLDÜĞÜ İLAN EDİLMİŞTİ

Muhterem Nur solunum yollarında meydana gelen enfeksiyon ve böbrek yetmezliği nedeniyle geçtiğimiz ay hastaneye yatırılarak tedavi altına alınmıştı. Kaldırıldığı Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisine devam edilirken Muhterem Nur’un bilinci kapanmış ve bu konuda hastaneden açıklama yapılmıştı. Muhterem Nur’un kan değerleri değiştiği için solunum ve diyaliz makinasına bağlı olarak tedavisine devam edilirken sosyal medyada kısa bir süre içinde Muhterem Nur’un hayatını kaybettiği iddia edilmişti.

İDDİALARA EN GÜVENİLİR KAYNAKTAN YALANLAMA GELDİ

Kısa bir süre içinde sosyal medya üzerinden ölüm haberinin yayılmasının ardından açıklama yapan aileye yakın isimler Muhterem Nur’un solunum ve diyaliz cihazına bağlı olarak tedavisinin devam ettiğini belirterek sosyal medya üzerinden çıkan haberleri yalanlarken Müslüm Gürses ve Muhterem Nur çiftinin en yakın dostları olan Elenor Plak sahibi Muhteşem Candan basına bir açıklama yaparak Muhterem Nur’un gözlerini açtığını ve ayak parmaklarını hareket ettirmeye başladığını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.