Ünlü isimlerden cüce çocuğa destek yağıyor

154

Avustralya’da yaşayan Quaden Bayles’in boyu nedeniyle devamlı olarak aşağılanmasına ve dalga geçilmesine üzülen annesi oğlunun yaşadığı üzüntüleri anlatan bir video paylaştı. Paylaşılan video çok kısa bir süre zarfında dünyada büyük yankı uyandırırken Quaden Bayles’e bir çok ünlü dahil olmak üzere milyonlarca destek geldi.

Quanden Bayles’in halk tarafından cücelik olarak bilinen akondroplazi hastalığı yüzünden yaşadığı sıkıntılar sonrasında ölmek istediğini anlatan videosuna sosyal medyada binlerce yorum ve destek gelirken Hollywood’un ünlü isimleri de kısa boyundan dolayı sosyal medyada bir anda adından bahsedilen Bayles için destek videoları paylaşmaya başladılar.

Dünyaca ünlü Amerikalı aktör Hugh Jackman paylaştığı destek videosunda “ Sen çok güçlü bir çocuksun, ve ne olursan ol sen benim arkadaşımsın. Arkadaşlarının kabadayılıkları ve yaptıkları güzel bir şey değil. Hayat hepimiz için zor. Sen mücadelene devam et, savaşmaya devam et ve lütfen herkes sana karşı nazik olsun” ifadelerini kullandı.

Dünya’da en çok izlenen dizilerden birisi olan Walking Dead’in oyuncusu Jeffrey Dean Morgan da yayınladığı destek videosunda “Adamım. Senin videonu izledim, senin artık arkadaşlarından birisi de benim. Ben senin bundan sonra hep dostun olarak kalacağım. Belki hiç tanışmadık ama isterse annen bana ulaşabilir ve seninle tanışır dost oluruz. Şu an senin dünyanın bir çok yerinde arkadaşların var” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.