Reynmen kimdir?

88

Reynmen İstanbul’un Bağcılar ilçesinde 1995 senesinde Rahmi bey ve Nasibe hanımın ikinci çocukları olarak dünyaya gelirken kendisinin bir kardeşi ve bir ablası bulunmaktadır. Cem Yılmaz ile de akraba olan Reynmen aslen Sivas’lıdır ve yay burcudur. Reynmen ilk öğretimine Ahmet Kabaklı Okulunda başlamış daha sonra Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olarak ilköğretimi orada tamamladıktan sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde lise eğitimi alırken Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış ama bu okulu bitirmeden eğitimine ara verdikten sonra dışarıdan açık lise okuyarak mezun olmuştur.

Reynmen lise eğitimini dışarıdan bitirdikten sonra , radyo ve televizyon programcılığı eğitimi almaya başlamıştır. Kendisinin çekmiş olduğu videoları sosyal medya uygulaması olan Scorp’ta paylaşmış ve kısa sürede sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Kendisine ait Youtube sayfasında yaptığı paylaşımlar çok kısa bir süre içinde milyonlarca kez izlenirken baaşrısını her geçen gün daha da perçinlemeye devam ediyor.

Sosyal medyada yakaladığı şöhret sayesinde bir çok ünlü sanatçı ile içli dışlı olan Reynmen en son Ahmet Kural ve Murat Cemcir’le birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemişler ve bu paylaşım kısa bir süre içinde milyonlarca kez izlenmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.