Kalk Gidelim’de Mustafa Ali eski günlerine geri dönüyor

145

TRT 1’in sevilen, aile komedisi dizisi olan ve komik hikayesiyle izleyiciye hoş anlar yaşatan “Kalk Gidelim” 96. bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in 96. bölümünde neler olacak:

Mustafa Ali İstanbul’dan iyi haberlerle döner. Annesinin sağlığını düşündüğü için eski günlere dönüşünün müjdesini herkesten gizler. Bunu sadece Seyfettin ile paylaşır. Mustafa Ali İstanbul’dan gelirken aldığı lüks aracını saklamak zorundadır. Eve gelen bir postayı açan Ercan Mustafa Ali’nin fabrikaya ortak olduğunu öğrenir. Ercan bunu kendine fırsata çevirir ve Mustafa Ali ve Seyfettin’den para koparmaya çalışırjen fabrikaya ortak olma isteğini Mustafa Ali’ye söyleyince ortalık daha da karışır.

Köyün tüm gençleri köylerine davetsiz gelen Azerbaycanlı misafirle meşgul olurlarken Samim’i elinde tüfekle Ahsen köşe bucak ararken Samim saklanır. Köyde düzenlenen sahte bir cenaze töreni ile Ahsen’i köyden uzak tutmayı hedeflerken iş umduğu gibi olmaz. Samim’in ölmediğini öğrenen Ahsen köye geri döner.

Tüm olaylardan habersiz olan Hatice Ana torunuyla vakit geçirmek ister. Nurhatçe’ye çok alışan Meryem ondan ayrılmak istemez. Hep birlikte Hacı Babalarda kalmaya karar verirler. Ama tam bu esnada Samim ile Ahsen arasında kovalamaca tekrar başlar. Hatice Ana belki de her an her şeyi öğrenmek üzeredir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.