TRT 1’in yeni dizisi 7 Ocak’ta vizyonda

17

Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz ve Şinasi Yurtsever gibi oyuncuların başrolde oynadığı TRT 1’in yeni dizisi “Tutunamayanlar”, 7 Ocak’ta ekrana geliyor.

“Leyla ile Mecnun”, “7 Numara” gibi dizileri izleyicilerle buluşturan TRT 1’in yeni dizisi olan “Tutunamayanlar”, kadrosu ve ilginç öyküsüyle izleyiciyle buluşmak için geri adım sayıyor.

İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in yapımcılığında Tutunamayanlar dizisinin yönetmenliği Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu.

Süresi 60 dakika olan dizinin senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan tarafından yazıldı.

Absürt komedi tarzındaki dizinin ilk bölümü, 7 Ocak’ta TRT 1 ekranlarında olacak. .

Başrollerini son dönemin parlayan isimlerinden Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu’nun paylaştığı dizide, Zafer Algöz ile beraber Şinasi Yurtsever, Özlem Tokaslan, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi önemli isimler de yer alıyor.

Dizinin konusu ise şöyle: Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur.

Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir. İrem’i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün bağnaz ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.