Tom ve Jerry 2021’de sinemalarda

236

Çizgi film klasiği olarak tanımlanan Tom ve Jerry beyaz perdeye taşınıyor. Oyuncu kadrosunun kesinleştiği filmin vizyona giriş tarihi ise 2021 olarak belirlendi.

Warner Bros stüdyoları, Tom ve Jerry’nin sinema filmini hazırladıklarını geçtiğimiz yıl açıklamıştı.

Tom ve Jerry’le ilgili ayrıntıları filmin başrol oyuncusu Chloë Grace Moretz duyurdu. Moretz, yakın bir tarihte yayınlanacak olan Tom ve Jerry filminin, daha önce yayınlanan tüm canlı aksiyon ve animasyon karakterlerin tamamından farklı bir şekilde olacağını ifade etti.

Sinema dergisi Screen Rant’a röportaj veren Chloë Grace Moretz, projenin fazlasıyla heyecan verici olduğunu söyleyerek, daha önce hiç görülmeyen bir teknikle tasarlandığına da vurgu yaptı.

Chloë Grace Moretz, canlı aksiyon ve animasyon formatının sorunsuz şekilde bir araya getirildiği filmin günümüz yapımlarından çok daha olacağını da sözlerine ekledi. Moretz’in verdiği bilgiye göre Tom ve Jerry, günümüz canlı aksiyon ve animasyon yapımlarına nazaran hem biraz daha karikatürize hem de daha gerçekçi olarak tasarlanacak.

Filmin yönetmesi ise Tim Story. Filmde, Moretz’in yanı sıra Ken Jeong, Michael Peña ve Rob Delaney gibi oyuncular yer alıyor. Filmin hikayesi ile ilgili detaylar henüz açıklığa kavuşmadı. Filmde, Kayla (Chloë Grace Moretz) isimli düzenine son derece düşkün olan bir karakterin kendisini Tom ve Jerry’nin arasında geçen sonsuz rekabetinin ortasında bulması konu ediliyor. Filmin Kayla’nın başına gelenlerin izleneceği yapım olacağı ifade ediliyor. Adı henüz tam olarak açıklanmayan filmin 16 Nisan 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.