Tuğba Ekinci’den Demet Akalın’a bağış sitemi

105

Şarkıcı Tuğba Ekinci, “Barış Pınarı Harekatı”nda gerçekleştirilen operasyonun ardından konser gelirinin tamamını Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını açıklayan Demet Akalın’a sitem etti. Ekinci, bu bağışların gizli yapılması gerektiğini söyledi.

Şarkıcı Demet Akalın, “Barış Pınarı Harekatı”na katılan Mehmetçiklere destek vermek amacıyla yapacağı konserin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını açıklamıştı. Akalın’ın bu paylaşımının ardından birkaç ünlü isim de vakfa bağış yapacaklarını açıklamıştı.

Şarkıcı Tuğba Ekinci de bu açıklamaların ardından çok sayıdaki ünlü ismi hedef aldı ve gündemde kalmanın yolunu buldu. Instagram hesabından Akalın’ın bağış yapacağı ile ilgili hazırlanan fotoğrafı paylaşan Ekinci, star olunmaz doğulur lafının buralardan geldiğini, bu bağışların gizli olacağını ve starın entelektüel olması ve kendinde radikal değişiklikler yapması durumunda star olduğunu ve merak uyandırdığını yazdı. Ekinci, öyle birini göremediğini ifade ederek, “Koyun gibi her sene aynı şeyleri deneyeceğinize hiç görünmeyin” dedi.

Demet Akalın, Twitter hesabından paylaşım yaparak, Bostancı konserinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını duyurmuştu. Paylaşımında elinden gelenin bu olduğunu ifade eden Akalın, verilecek her türlü göreve en başa kendisinin yazılmasını istemişti. Devletin askerin her zaman yanında olduğunu ifade eden Akalın, “Yüce Rabbimden tek duamız burunları bile kanamadan yurda dönmeleri. Mehmetçik Vakfı” ifadelerini kullanmıştı. Tuğba Ekinci de bu açıklamalara tepki gösterdi.

Öte yandan ünlü sanatçı Cem Yılmaz da gösterisinin tüm gelirini askerlere bağışlayacağını duyurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.