Red Bull Music Festival İstanbul heyecanı sürüyor

201

1 Ekim 2019 tarihinde kapılarını açan Red Bull Music Festival İstanbul, 15 Ekim tarihine kadar sürüyor. Başladığı günden beri müzikseverleri çok sayıda sanatçıyla bir araya getiren festivalin programlarında ritm artarak sürecek.

İlk kez geçen yıl İstanbul’da da gerçekleştirilen ve müzikseverlere kendine has müzikal tecrübeler sunan Red Bull Music Festival İstanbul, 5 eşsiz konseptle 15 gün ve 6 ayrı mekana yayılan festival, Red Bull’un müzik dünyasındaki yenilikçi misyonunu yansıtıyor.

Festivale ev sahipliği yapan Red Bull House of Music, sanatseverleri 15 Ekim tarihine kadar konuk ediyor. Başlangıçtan bugüne kadar Ceza, Nükhet Duru, Ayben ve Baneva gibi isimleri konut eden Red Bull House of Music, önümüzdeki günlerde de çok sayıda ismi canlı radyo yayınları ve söyleşilerle misafir edecek.

Festivalde Ebru Yıldız, Aylin Güngör ve Steve Gullick’in eserlerinin sergilendiği karma fotoğraf sergisi ücretsiz olarak meraklılarını bekliyor. Etkinliklere olarak katılmak için Red Bull’un internet sitesi üzerinden kayıt yaptırılması gerekiyor.

12 Ekim Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’daki Futurave Night, müzikseverlere sofistike bir tecrübe sunuyor. Futurave Night, festivalin son konsept gecesi. Bu gecede müzikseverler geleceğin partilerini deneyimleyecek. Dijital sanatın iddialı örneklerinin sahne alacağı gecede, müzisyen Laurel Halo, Kode9, Function sahneye çıkacak. Gecede Overmono ve Konx-om-Pax canlı performanslar sunacak. Gecede ayrıça Afrodeutsche, Shanti Celeste, Dasha Rush, Y.Unan, Fluctuosa ile Golem de Rave unutulmayacak anlar yaşatacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.