Soner Arıca’dan dobra açıklamalar

102

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nin 24. Yaş kutlamaları kapsamında  ünlü isimlerle hayranlarını buluşturmaya devam ederken dün gece de Soner Arıca hayranları ile buluşurken dobra açıklamaları ve şarkıları ile ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı.

Dünyaya İyi Davranmalıyız

İstanbul’da yaşanan 5.8 şiddetindeki depremin olduğu anlarda İstanbul’da değildi. Allah hepimizi bu tür doğal afetlerden korusun. Vatandaş olarak üzerimize düşenleri yapmalı ve deprem çantalarımızı hazırlamalıyız. Dünyaya iyi davranmalıyız. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeliyiz. Hayatın içinde var olan gerçeklerden kaçamayız. Doğaya karşı tüm sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz.

Şarkılarım arasında ayrım yapmam

Kadir Çetin tarafından seyircilere sorulan Soner Arıca’nın en çok sevdiğiniz şarkısı nedir sorusuna seyircilerden “ Deniz Gözlüm”, “Yapboz”, “Beni Bırakma” ve “”Kaç Kere” cevapları gelmesi üzerine Kadir Çetin aynı soruyu Soner Arıca’ya sorunca, Soner Arıca şarkılarım arasında ayrım yapmam ama “Saklı” adlı şarkımın bendeki yeri biraz daha farklıdır dedikten sonra Soner Arıca “Deniz Gözlüm” şarkısını söyleyerek seyircilerine duygusal anlar yaşattı.

Yeni albüm müjdesi

Soner Arıca seyircilerine “Kaç Kere” şarkısının dans versiyonunu söylerken hayranları şarkısında kendisine eşlik ederken şarkı bitiminde de Soner Arıca “ Bir çok dostum bana herkes bu şarkıyı niye yazın çıkarmadın diye sordu. Ben her şarkımın arkasındayım, yazın duygusal olduğumuz anlarımızda oluyor, kışın da enerji dolu. Yağmur yağıyor diye slow şarkı yapacağız diye bir şey yok. Yakında çok damar bir şarkı yapacağım, ama hayranlarımı ve müzikseverleri müthiş şarkılar bekliyor. Yeni bir albüm hazırlığındayım” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.