Özgün bilinmeyenlerini Kadir Çetin ile paylaştı

198

Genç ve başarılı şarkıcı Özgün, düzenlenen bir etkinlikte Kadir Çetin’in sunumuyla keyifli sohbet sorulan soruları yanıtladı. Kadir Çetin’in Özgün’e  “Sen ve Ben”’ şarkısına neden klip çekmedin? sorusuna yanıt veren Özgün ‘’ ‘Sadece Arkadaşız’ şarkımı çıkarttıktan kısa bir süre sonra bu şarkı çıktı. Şarkının doğru dürüst tanıtımını dahi yapmadan radyolar kendi kendine çalmaya başladı. Biz klip yapmadığımız halde bir televizyon, ve radyo kanalı bu şarkımıza klip yaptı ama biz çekseydik daha da güzel olurdu’’ dedi.

Kadir Çetin, Özgün’e sana iki alternatif sunsak bunlardan birisi 5 yıldızlı bir otelde temizlik yapacaksın, sonra da temizlik yaptığın için bunun karşılığında beş konser parası vereceğiz bunu da yayınlayacağız deseler yapar mısın?

Özgün:  Ben her gün hiç para almadan temizlik yapıyorum, ama temizlik için para vereceklerse tabi ki yaparım. 10 yaşından evlendiğim güne kadar öğrenciydim ve bekar olarak yaşadım ve bu dönemlerimde temizlikte yaptım, camda sildik yerde sildim.

Neden Ağlamamışlar?

Kadir Çetin “Elveda” şarkısını ne zaman dinlesem beni çok ağlatıyordu, merak ediyorum seyircilerimiz arasında bu şarkıyı dinlerken ağlamayan var mı? sorusuna , seyircilerden ‘‘ ağlamadım’’ diye tepkiler gelince Özgün ‘‘Ağlamayanları sahneye getirin nasıl ağlamazlar? “ diyerek espri yaptı.

Fitliği konusunda Özgün” Ben sağlıklı besleniyorum, yediğime ve içtiğime dikkat ediyorum, protein ağırlıklı beslenirken düzenli olarak da spor yaparak fit kalıyorum” dedi.

Kadir Çetin, Özgün tanıyıp tanıyabileceğiniz en temiz kalpli insan. Program kapanışında sadece arkadaşız şarkısını söyleyen Özgün hayranlarına eğlenceli anlar yaşattı.

Hem Konser Hem Yarışmalar devam ediyor…

Konser devam ederken katılımcıları interaktif bir yarışmaya da dahil eden Kadir Çetin, etkinlik sonunda Carousel ziyaretçilerini farklı hediyeler ile buluşturdu. Ayrıca konser sonunda şanslı 10 Özgün hayranları Özgün ile muhteşem bir sohbetin tadını çıkardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.