Sanatçı dayanışması

53

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Ziynet Sali ile uzun bir süredir vokal olarak çalışan Ezgi kısa bir süre önce çıkardığı “Yaz Bitmeden” adlı şarkısı ile solo kariyerine mükemmel bir giriş yaptı.

“Yaz Bitmeden” adlı şarkı ile solo müzik kariyerine başlangıç yapan Ezgi’nin şarkısının müzikseverlerle buluşmasının ardından Ziynet Sali her konserinde sahnesini Ezgi’ye emanet ederek kadın dayanışmasının gücünü ve yeni isimlere destek verilmesini herkese gösterdi.

Ziynet Sali konserinde “Ezgi’yi sizlere emanet ediyorum, çok güzel ve duru bir sesi var umarım çok beğenirsiniz” diyerek sahnesini Ezgi’ye emanet etti ve Ezgi sahnede “Yaz Bitmeden” adlı şarkısını Ziynet Sali’yi izlemeye gelen seyircilerle beraber hep bir ağızdan adeta koro halinde seslendirdi.

Konser sonrası açıklama yapan Ziynet Sali “ Arkamızdan gelen güçlü seslere yol açmalı, onları desteklemeliyiz. Bu bir dayanışmadır. Kaldı ki Ezgi benim uzun süre sahnede çalıştığım değerli bir arkadaşım. “Yaz Bitmeden” adlı şarkısı da çok beğeniliyor. Ona destek olmak için konserlerimde sahnemi ona bırakarak seyircilerimin de bu muhteşem ses ve şarkı ile tanışmasını istiyorum” dedi.

Genç sarkıcı Ezgi’de “Ziynet Sali gibi Türk pop müziğinde marka olmuş bir sanatçı ile çalışmanın gururunu da yaşadım. Kendi ayaklarımın üzerine basmaya karar verdiğimde bana en büyük desteği kendisi verdi. “Yaz Bitmeden” adlı çalışmam müzikseverlerle buluşmaya başladığı andan itibaren Ziynet Sali beni her konserinde sahnesine davet etti ve onun sahnesinde şarkımla oldum. Böylesine bir desteği bir çok sanatçı kimseye kolay kolay vermez” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.