Tarkan’dan bir Harbiye klasiği daha

33

Her sene bir Harbiye klasiği olan ve hayranları ile müzikseverlerin merakla beklediği Tarkan’ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserlerinde sona doğru gelinmeye başladı. Üst üste 5 konser verdiği Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunu tıklım tıklım dolduran ve gece boyunca konserini izlemeye gelen herkesi kah coşturan, kah hüzünlendiren konserlerini altıncı günüde müzikseverler keyifli anlar yaşadı.

Altıncı gecede yine binlerce kişinin eşlik ettiği konser serisinde Tarkan diğer konserlerinde olduğu gibi bu konserinde de 22 şarkılık bir repertuvar ile sahnesini tamamlarken bazı şarkılarında kendine özgü dansları ile kendisini izleyenleri mest ederken seyircilerine Tarkan Zamanını doyasıya yaşattı.

Konserine “Yolla” şarkısı ile başlayan Tarkan,” tüm olumsuzluklara rağmen beni izlemeye gelenler derdinizi ve tasanızı bir kenara bırakmaya ve zincirlerinizi kırmaya var mısınız?” diyerek konserine “Beni Çok Sev” adlı şarkısı ile devam ederken konserinin ikinci yarısında da “Unutmamalı”, “Gülümse Kaderime”, “Ay” ve “Yandım” gibi şarkılarını akustik gitar eşliğinde seslendirirken konserinin sonlarına doğru hareketli şarkılarını tercih ederek seyircisini danslarına eşlik etmeye davet etti.

 Tarkan’ın konserlerinin sanat, iş ve cemiyet dünyasının tanınmış pek çok ismi takip ederken Burcu Esmersoy bu konseri izleyenler arasında yer aldı.

Tarkan Zamanı adlı konser serisinin sonu 28 Eylül akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde son kez müzikseverler ve hayranları ile buluşacak olan Tarkan gecenin sonunda seyircilerinin alkışları altında konserini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.