Simge Sağın ve Özgür Aras evsizler için yemek pişirdiler

186

Son dönemlerin en başarılı çıkış yapan sanatçılarından biri olan ve şarkıları ile adeta yüreklere dokunan Simge ve iletişim uzmanı Özgür Aras evsizler için Beyoğlu ‘ndaki “Hayata Sarıl Lokantası” ‘ında yemek pişirdiler…

Hayata Sarıl Lokantasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Simge “Her zaman sosyal sorumluluk projelerine canı gönülden içimden gelerek destek veriyorum ve bundan mutluluk duyuyorum. Bu proje fedakarlığın, şefkatin aynı zamanda bir kadının hayata sarılmasının hikayesi. Projenin kurucusu Ayşe Tükrükçü’nün hikayesini duyunca çok etkilendim ve buraya adeta koşa koşa geldim. Bu çorbada bir nebze benim de tuzum varsa ne mutlu bana” dedi.

İletişimci Özgür Aras’da “ Sokaklarda yaşamak zorunda kalan ve toplum tarafından yok sayılmak istenen insanların hayata tekrar sarılmaları için kurulmuş müthiş bir oluşum olan Hayata Sarıl Lokantası. Ülkemizde bir ilke imza atılarak evsizler için lokanta açılmış. Burada akşamları evsizlere, ihtiyaç sahiplerine ücretsiz yemek veriliyor. Hayatın içinde ötekileştirilmiş tüm insanları burası kucaklıyor. Böyle bir organizasyona bende gönüllü olarak destek vermek istedim” dedi.

Porjeleri hakkında açıklama yapana Radisson Hotel Group adına konuşan Sorumlu İşletmecilik Türkiye Koordinatörü İlhan Akpınar ise “Bu ay beşinci kez düzenlediğimiz  organizasyon için Simge ve Özgür Aras’ın katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Onlarla beraber sokaklarda zor şartlarda yaşayan insanların hayatlarına dokunmak, onları mutlu edebilmek bizim için çok değerli ve önemli bir duygu” dedi.

Amacımız, Radisson Hotel GroupTürkiye otelleri olarak belirlediğimiz projeler kapsamında sadece burada değil bir çok yerde ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak ve elimizden geldiğinde onlara destek olmak amacındayız.  olanlara ulaşabilmek ve olanaklarımız ölçüsünde destek olmaktır. Çünkü bölüşürsek tok, bölünürsek yok oluruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.