Madonna kendisini hamile bırakması için kime para teklif etti?

114

Bir dönem NBA’de damga vurmuş basketbolcuların başında gelen Dennis Rodman dünyaca ünlü şarkıcı Madonna hakkında bir itirafta bulundu. ABD’de yayınlanan ve milyonların büyük bir beğeni ile izlediği The Breakfast Club adlı programda, yıllar önce Madonna’nın kendisini hamile bırakması için 20 milyon dolar önerdiğini  ve Madonna’nın bu önerisini kabul etmesine rağmen başaramadığını söyledi.

90’lı yılların başında Madonna ile ilişkileri olduğun söyleyen Dennis Rodman, “Madonna ile güzel bir ilişkimizde vardı ve çocuk yapmaya çok yakındık. Madonna tarafından kendisine onu hamile bırakmam karşılığında bana 20 milyon dolar teklif etti. Anlaşmamız gereği çocuk dünyaya geldiği gün hesabıma para aktarılacaktı. Onu hamile bırakmam için çok uğraştım ama başarılı olamadım.” dedi.

Las Vegas’ta kumar oynarken Madonna beni arayarak “ Yumurtlama dönemindeyim, gelirsen çocuk sahibi olmak istiyorum. Sana özel bir uçak yolluyorum” dediğinde masamı görevliye ayırmasını söyleyerek New York’a gittim ve onunla beraber olduktan sonra tekrar aynı uçakla Las Vegas’a dönerek kumar oynamaya devam ettim” diyerek anısını paylaştı.

Sunucunun kendisine neden Madonna’nın böyle bir şey için kendisini seçtiğini sorması üzerine  Dennis Rodman “ O dönem kariyeri çok büyük bir düşüşe geçmiş, benim ise basketbolun kötü çocuğu olarak kariyerim yükselişe geçmişti. Sanırım beni seçme nedeni bu idi” diyerek cevapladı. Şimdi dünya magazin siteleri Dennis Rodman’ın bu açıklamalarına Madonna’nın vereceği cevabı büyük bir merakla bekleniyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.