Ünlü şarkıcı milli maçı stadyumda izlemiş

161

7 Eylül Cumartesi akşamı İstanbul Vodafone Park Beşiktaş’ta oynanan Türkiye Andorra arasındaki milli maçı maçını tribünlerden büyük bir heyecan ile izleyenler arasında şarkıcı Eylem de vardı. Aman adını verdiği albümünü 2006 yılında çıkartan Eylem bu albümü ile çıkış yaparak kısa sürede büyük bir üne kavuşmuştu.

Bir çok turne ve konsere katılarak büyük kitlelere şarkılar söyleyen Eylem “tribün ortamının hepsinden farklı olduğunu ifade ederken, böyle bir heyecanı tekrar yaşamak istiyorum. Bundan sonra da bir basketbol maçına giderek bu heyecanı yaşamak istiyorum” dedi. Kendisine hangi takımın taraftarı olduğu sorusuna da “Bugün sadece milli takımımızı tutuyorum” şeklinde cevap verdi.

Ölmeden önce yapılacaklar listem

Eylem, kendimce daima ölmeden önce yapılacaklar listem vardı. Bu listemde hem milli maç izlemek, hem tribünlerde olmak vardı. Andorra ile yapılan milli maça gelerek bu iki isteğimi birden gerçekleştirdim. Maçı izlerken çok heyecanlandım, Maçı kazanarak ayrıca mutlu oldum” dedi.


Milli takımımızın galip gelmesi bana doğum günü hediyesi oldu “Benim doğum günüm 5 Eylül. Ekibim benim maç izleme isteğini bildiği için bana doğum günü hediyesi olarak güzel bir sürpriz hazırlayarak 7 Eylül’deki Türkiye-Andorra Milli maçına bilet ayarlamışlar. Ekibimin bana böyle bir doğum günü hediyesi düşünmeleri benim için asla unutulmayacak bir hediye oldu. Milli maçı izlerken unutulmaz muhteşem bir gece yaşadım ve son dakikalarda attığımız golle maçı kazanmamız beni daha da mutlu etti “diyerek sözlerini tamamladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.