Şebnem Ferah’la yaz coşkusu devam ediyor

80

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon yapım tarafından gerçekleştirilen festivaller ve konserler zincirinde rock ve alternatif müziğin sanatçılarını yüzbinlerce kişiye ulaştırmaya devam ederken Muğla’nın Fethiye ilçesi İnlice plajında 5-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen festivalde Cuma gecesinin kapanışını Türk rock müziğinin efsane isimlerinden Şebnem Ferah gerçekleştirdi.



İnlice plajını dolduran binlerce müzikseverin karşısına Şebnem Ferah “Çakıl Taşları” adlı şarkısı ile giriş yaparken konseri izlemeye gelen müzikseverlerin çılgın alkışları eşliğinde geçmişten günümüze bir çok şarkısını arka arkaya seslendirdi. Şebnem Ferah müzik piyasasına ilk adım attığı “Kadın” albümü ile beraber besteci, söz yazarı ve yorumcu olarak Türk müziğinin marka isimlerinden biri olarak müzik tarihimize adını altın harflerle yazdırdı.


Şebnem Ferah’a konseri boyunca her şarkısında konseri izlemeye gelen müzikseverler şarkısına eşlik ederken yeni video klibi “Koridor” şarkısını söylemeye başladığında festivale gelen tüm seyirciler bir koro halinde ünlü sanatçının şarkısına büyük bir coşku ile eşlik ettiler.


Festivalde Şebnem Ferah’a sahnede Buket Doran(bas gitar), Barış Manisa (gitar), Serdar Barçın(flüt), Ozan Tügen (klavye), Aykan İlkan (davul) ve vokalde Ceren Tügen eşlik etti.


Konser sonrasında kısa bir açıklama yapan Şebnem Ferah “Bu yaz tüm konserlerimize coşkulu bir seyirci katılımı oldu. Bu konserimizde de seyircilerimizin bizlere verdiği enerji ile muhteşem ve unutulmaz bir gece geçirdik. Özellikle “Koridor” adlı şarkıma seyircilerin gösterdiği ilgi ve alaka beni çok daha mutlu etti” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.