Ersay Üner ve Demet Akalın ile aynı sahnede buluştular

47

Demet Akalın’ın Harbiye Açıkhava Tiyatrosundaki verdiği konserine son dönemin başarılı yorumcusu, bestecisi ve söz yazarı Ersay Üner’de konuk sanatçı olarak sahneye çıktı. Geçtiğimiz aylarda çıkardığı ve yaklaşık 200 milyon civarında tıklanan “İki Aşık” adlı şarkısını konsere izlemeye gelen konuklara seslendiren sanatçı yakında bir kliple taçlandıracağı “ Selam” adlı şarkısını konseri izlemeye gelen konuklarla beraber seslendirdi.

Demet Akalın’ın 2006 yılında çıkardığı “Kusursuz” adlı albümünde söz ve müziği Ersay Üner’e ait “Helal Olsun” adlı şarkısına yer vermişti. Demet Akalın ve Ersay Üner bu şarkıya karşılıklı düet yaparak seslendirdiklerinden seyircilerden yoğun bir alkış aldılar.

Sosyal medya hesabından Ersay Üner gece ki konseri ile ilgili yaptığı paylaşımda “ Yıllardır en büyük dostlarımdan biri olan büyük sanatçı Demet Akalın ile Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda bir araya geldik. Harika bir gece ve harika anlar yaşadık. Demet Akalın ile nice güzel şarkılara ve nice mutlu ve güzel anılara. Bu gecede emeği geçen herkese ve orada bulunan tüm dostlarıma sevgiler” diyerek ifade ederken Demet Akalın’da bu paylaşıma “ Özlemişiz, sahnemize şeref verdin, ayağına, gölüne ve yüreğine sağlık” diyerek cevap verdi.

İkilinin sahnedeki performansları Demet Akalın ve Ersay Üner’in sanatçı dostları tarafından da büyük bir beğeni ile karşılandı. Konseri izleyen seyircilerde ikiliyi ayakta uzun dakikalar alkışlarken, Demet Akalın ve Ersay Üner ayrıca sahnede birbirlerine sevgi gösterisinde bulundular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.