Genç Dj Ural “Ela Gözlüm” ile merhaba dedi

252

Almanya’da bir çok konserde sahne alan ve çıkardığı “Ela Gözlüm” adlı single çalışması ile çıkış yapan Dj Ural’ın ilk çalışması büyük beğeni kazandı. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Avrupa’nın bir çok ülkesinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan genç dj başarısı ile adeta yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları için ayrı bir gurur kaynağı oluyor. Yaşı çok genç olmasına rağmen değişik soundları sayesinde her kitleye hitap etmeyi başaran Dj Ural çıktığı konserlerinde gösterdiği muhteşem performansı ile keyifli anlar yaşatıyor.

Konu hakkında açıklama yapan genç Dj Ural “Müzik hayatımın 10.’uncu yılında ilk single’ım Ela Gözlüm ile müzik piyasasına giriş yaptım. Özellikle Almanya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde tanınmış isimlerle aynı sahneleri paylaştım. Yurt dışındaki vatandaşlarımızın benim başarılarımla ayrı bir gurur duyması da benim için büyük bir mutluluk kaynağı oluyor. İlk çalışmam Ela Gözlüm ile ciddi bir çıkış yakalamayı hedefliyorum” dedi.

Müzik hayatına 2009 yılında başlayan Dj Ural, bağlama, gitar, klavye ve darbuka gibi müzik enstrümanlarını da çok iyi bir şekilde çalabiliyor. Küçük yaşlarından itibaren müziğe büyük ilgi duyan Dj Ural çok erken yaşlarda sahne ile tanıştı. Geniş müzik bilgisini sahnesi ile pekiştiren genç Dj bir çok değişik sound ile kendisini dinleyenleri mest etmeye devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.