Hakan Muhafız dizisinin 3 sezon çekimleri başladı

207

Netflix’in  geçtiğimiz sezon startını verdiği ilk Türk dizisi ünvanını elinde bulunduran Hakan Muhafız adlı dizide  başlıca rollerini Okan Yalabık, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş gibi isimler üstlenmişti. İlk iki sezon büyük başarı sağlayan Okan Muhafız dizisi 190 ülkede yayınlanmış ve büyük bir beğeni ile izlenmişti. Eleştirmenlerden de olumlu eleştiri alan Okan Muhafız dizisi için ikinci sezonda oyuncu kadrosunu Saygın Sosyal, Boran Kuzum, Engin Öztürk gibi isimler katılmış ve ikinci sezonda büyük bir beğeni ile izlenmişti. Netflix dizinin büyük ilgi görmesi üzerine dizinin üçüncü ve dördüncü sezonları için anlaşma yapılmıştı. Bu yılın ilk çeyreğinde yayınlanması planlanan Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezon hazırlıkları son hızla devam ederken bu sezonda kadroya dahil olan oyuncular sır gibi saklanıyor.

NETFLİX’TEN TÜRK DİZİLERİ İÇİN AÇIKLAMA GELDİ

Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Türkiye’de Hakan Muhafız ile başladığımız dizilerimize bu sezon iki yeni dizi daha katılacak. Bu dizilerimizin de çok büyük bir beğeni ile izleneceğini ve aynı başarıyı yakalayacağına eminiz. Hakan Muhafız’ın üçüncü sezon çekimleri çok kısa bir süre sonra başlayacak. Hakan Muhafız ile yakaladığımız başarıyı bu yıl daha da perçinleyeceğini düşünüyoruz.

2020 yılında Netflix’te 3 Türk dizisinin yayına başlayacağını söyleyen Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl önümüzdeki yıllarda daha fazla Türk dizisinin çekimlerine başlanabileceğinin sinyallerini de vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.