Bülent Ersoy ve Selami Şahin aynı sahnede

131

Poll Production organizasyonuyla Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında dün gece Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy ve Türk Müziği’nin usta besteci ve yorumcusu sahne aldılar 

HİÇ BOŞ YER KALMADI

6 bin kişinin izlediği gecede merdiven ve merdiven üstlerinin dahi dolduğu Harbiye Açık Hava sahnesinde Bülent Ersoy ve Selami Şahin’i dinlemeye gelenler unutamayacakları bir gece yaşadılar

SELAMİ ŞAHİN’DEN SEYİRCİLERİNE ÖVGÜLER

Konserin ilk yarısında  Selami Şahin sahne alırken Seninle Başım Dertte, Özledim, ,Ya Seninle Ya Sensiz, gibi birçok dillere destan olmuş şarkılarına yer verirken “ Ben burada var isem sizin sayenizde varım. Burada değil her yerde sahneye çıktığımda hep aynı heyecanı yaşıyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin, iyi ki varsınız burada sizlerle beraber olmak benim için büyük onurdur” dedi.

Selami Şahin’in konser boyunca seslendirdiği bir çok şarkısına konseri izlemeye gelen konuklar adeta bir koro gibi eşlik ettiler ve ayakta alkışladılar.

VE SAHNEDE BÜLENT ERSOY!

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy özel tasarım bir kostümle konserin ikinci yarısında sahneye çıktığında büyük alkış aldı.. 

Bülent Ersoy konserine Elveda Gençliğim şarkısı ile başlarken arka arkaya , Sen Gençliğimin Katilisin, Bir Teselli Ver, Çile, Bir Garip Yolcuyum” yorumlarken seyircilerden yoğun alkış aldı. Arkasında bulunan 40 kişiden oluşan dev orkestrasıyla adeta gövde gösterisi yaparken “Buraya teşrif etmeniz benim için onurdur. 48 yıllık müzik hayatımda hep sizlere müteşekkir oldum. Sizlere sevgim sonsuz, hepiniz hoş geldiniz” diyerek kendisini izlemeye gelen seyircisine teşekkür etti.

MİKROFONSUZ DÜET YAPTILAR

Bülent Ersoy ve Selami Şahin Senin Olmaya Geldim adlı şarkılarına düet yaparlarken ellerindeki mikrofonları bırakarak şarkıyı mikrofonsuz seslendirdiler.. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.