Hakan Altun ve Cengiz Kurtoğlu tekrar Harbiye sahnesinde

158

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun Temmuz ayında Harbiye Açıkhava’da sahneye çıkmışlar ve muhteşem bir performansa imza atmışlardı. Ünlü ikili aşırı  yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında bir kez daha sevenleriyle buluştu.

Ünlü ikili sahnede üç saat kalırken, en güzel şarkılarını kendilerini izlemeye gelen seyircileri ile seslendirdiler. Konserin ilk bölümünde ‘Gece Olunca’ parçasıyla adlı şarkısı ile Cengiz Kurtoğlu aldı. Duvardaki Resim ve Saklı Düşler gibi tüm hit parçalarını müzikseverlerle birlikte söyleyen Kurtoğlu daha sonra sahneyi Ahmet Altun’a bıraktı. “Telefon” adlı efsane şarkısını ile seyircisini selamlayan Hakan Altun’da konserin ilk bölümünde hit olmuş parçalarını arka arkaya seslendirdi.

Hakan Altun şarkısını bir kameraman ile birlikte söylerken sahneye çıkan kedi gecenin renkli sahnelerine istemeden imza attı.

MÜSLÜM GÜRSES’İ ANDI

Hakan Altun, hayatını kaybetmiş ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in ‘Sevda Yüklü Kervanlar’ parçasını seslendirirken” Bize arabeski ve aşkı sevdiren Müslüm Baba’yı asla unutmayacağım” diyerek sahnesinde Müslüm Gürses’i andı.

 Konserin sonlarına doğru sahnede ‘İstanbul Olmaz ‘Yorgun Yıllarım’, ‘Duyanlara Duymayanlara’, Hain Geceler, Olsun, gibi unutulmaz şarkılarını birlikte seslendiren ünlü ikili seyircinin yoğun tezahürat ve alkışları altında sahneden ayrıldılar.

HAKAN ALTUN’DAN CENGİZ KURTOĞLU’NA ÖVGÜLER

Hakan Altun, konseri öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken “ Benim şarkılarımı okuyan sanatçılar arasında Cengiz Kurtoğlu okuduğunda büyük haz duyarım. Biz onun şarkıları ile büyüdük ve hala onun şarkıları ile büyüyecek nesil var derken, Cengiz Kurtoğlu’da “Ben yıllarımı böyle sağlam adamlara teslim ederim” diyerek sanatçı dostuna övgüler yağdırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.