İlk kez aynı sahnede düet yaptılar

36

Poll Production organizasyonu Turkish Airlines Harbiye Açıkhava konserleri kapsamında pop müziğin sevilen isimleri Deniz Seki ve Rafel El Roman önceki gün sevenleriyle buluştu.

Konserin açılışını  Seki ve El Roman ‘Kalbine Sürgün’ şarkısı ile birlikte açılış yaparlarken konseri izleyen binlerce kişinin şarkıya eşlik etmesiyle muhteşem bir düete imza attı. Müzik hayatlarında ilk kez aynı sahneyi paylaşan ikili, gece boyunca kendilerine ait geçmişten bugüne en sevilen parçalarını seslendirerek dinleyicileri müzikal bir yolculuğa çıkardı. 

SAHNEDE AĞLADI

Konserin ilk yarıda sahneye alan Rafet El Roman ‘Amerika’, Senden Sonra, Direniyorum, Yüreğimle Seviyorum gibi eski şarkılarından günümüze kadar gelen tüm parçalarını sevenleriyle birlikte seslendirdi. Konserin ikinci yarısına Deniz Seki ‘Adaletsiz Seçim’ şarkısıyla başlarken ,Ahmet Kaya’nın ‘Nereden Bileceksiniz’ şarkısını okurken duygularına hakim olamayarak gözyaşı dökmesi sonrasında konseri dinleyenlerinde duygu anlar yaşamasına neden oldu.

KAPANIŞ ŞARKISI VE BİRLİKTE DANS

Konser öncesi kuliste basın mensuplarının sorularını önce Deniz Seki cevaplarken “ Çok heyecanlıyım, ilk kez Rafet El Roman ile birlikte sahne alıyorum. Daha önce kendisi ile bir televizyon programında yer almıştık. Annem hasta olmasına rağmen benim bu konserime geldi. Annemin burada olması bana ayrı bir heyecan veriyor, şu an bacaklarım titriyor. Bu gece buranın tamamen dolu olmuş olması bana 25 yıllık emeğime değmiş dedirtti” dedi

Rafet El Roman’da basın mensuplarına yaptığı açıklamada  “Bu gece burada konseri izleyenler samimi bir konser izleyecekler. 25 yıllık müzik hayatımda 13 albüm yaptım ve bu albümden seçtiğim şarkıları burada seslendireceğim. Bazı şarkılarımla konseri izleyenleri hüzünlendirirken bazı şarkılarımla mutlu edeceğim. Bu gece burada beni ben yapan şarkılarımla müzikseverlerin karşısında olacağım” dedi

Rafet El Roman ve Deniz Seki’nin sahne aldığı konseri yaklaşık 5 bin müziksever izlerken konsere  Oya Başar, Ender Saraç, Levent Özdilek, Sefa Doğanay, Bora Gencer gibi magazin dünyasının tanınmış isimleri izlerken ayrıca Rafet El Roman’ın kızları ve Deniz Seki’nin annesi de konseri izleyenler arasında yer aldılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.