Aydilge’den bebek müjdesi

72

Bayram boyunca Hayat Şaşırtır adlı yeni single’ı tüm radyo ve Tv.lerin en çok çaldığı ilk 10 şarkı arasına girerek bir büyük başarıya daha imza atan Aydilge bu başarısını eşi ile birlikte çıktığı Budapeşte tatilinde baş başa doyasıya kutladı.

Keman virtüözü olan eşi Utku Barış Andaç ile Aydilge üç gün süren tatilleri esnasında Budapeşte’nin altını üstüne getirdiler. Tatillerinde gezdikleri yerlere ait fotoğrafları da  Aydilge ve keman virtüözü eşi Utku Barış Andaç, soyal medya hesaplarından paylaşırken hayranlarını heyecanlandıracak bir paylaşım daha yaptılar.

Aydilge ve Utku Barış Andaç uzun süredir kendilerinden bir bebek müjdesi bekleyen hayranlarına duymak istedikleri ve bekledikleri müjdeli haber yerine çok şaşırtıcı bir paylaşımda bulundular.Ünlü çift instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarında “sürekli bebek istiyorsunuz. Müjdeli bir bebek haberi vereceğiz bugün size. Ama hamile olan ben değilim, sokaktan kurtardığımız kedimiz. Bizim küçük tatlı ve mimiminnacık yavrularımız geliyor. Çok heyecanlıyız.” diyen Aydilge, takipçileriyle şakalaştı ve hayvanseverlerin bir kez daha takdirini topladı.

Bir çok hayvansever Aydilge ve keman virtüözü eşi Utku Barış Andaç’ın Budapeşte’de bir kedinin doğumuna gösterdiği hassasiyetler için yorumlar yazarken, bazı takipçilerin de artık gerçekten sizden müjdeli bir haber bekliyoruz ama bu sefer bebek haberi olsun yorumlarının bazılarına cevaplar verdiler. Aydilge önümüzdeki günlerde yeniden yoğun bir sahne ve konser serisine başlamadan önce böyle bir tatilin hem kendisine hem eşine çok iyi geldiğini ve moral toplamış olarak yurdumuza döndük diyerek sözlerini tamamladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.