Çeşme’de Sıla bayramı

90

Ahmet Kural ile yaşadığı ve magazin dünyasını uzun süre meşgul eden olaylardan sonra uzun bir süre konserlere çıkmayan Sıla önce Bodrum’da sahne almış ardından da bir çok konsere başarılı bir şekilde imza atmıştı. Sıla bu yaz Açıkhava konserlerinde hayranları buluşmaya devam ederken bayramın üçüncü günü Çeşme Amfi Tiyatro’da hayranları ve müzikseverlerle buluştu. Kerki Solfej’in düzenlediği Çeşme Anfi Tiyatro’daki konser öncesi biletler tamamen bitmiş ve seyirciler saatler öncesinden konser alanında yerini almıştı.

Sıla’nın Kerki Solfej ile çıktığı açıkhava turnesindeki dördüncü durağı olan Çeşme’de sahnedeki muhteşem enerjisi ve bitmek, tükenmek bilmeyen temposu ile yaklaşık 3 saat sahnede kalan Sıla’nın bir çok şarkısına konseri izleyen hayranları ve müzikseverler adeta bir koro gibi eşlik ettiler.  

SILA’DAN HAYRANI MİNİK SILA’YI SEVİNDİRDİ

Konseri esnasında sahnedeki iken bir dinleyicisinin Sıla’ya yaklaşarak “Benim bir kızım var ve adı da sizin gibi Sıla. Kızım sizin çok büyük bir hayranınız, Buraya sizi görmeye ve size bir hediye vermeye geldi” deyince, Sıla hemen kendi adaşı olan minik Sıla’yı sahneye davet etti. Küçük hayranı Sıla’ya güzel bir kolye hediye etti. Minik hayranın hediyesini kabul eden Sıla, adaşı Sıla’ya teşekkür ettikten sonra onu sahneye oturtarak konserine devam etti. Konserin ilk bölümü bittiğinde minik hayranını kulisine götürerek onunla biraz sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sıla konserinin her iki yarısında da farklı kıyafetle sahnede yerini alırken konserin ilk yarısında pembe bir kıyafeti tercih ederken konserinin ikinci yarısında ise beyaz ve yeşil elbisesini renkli bir taçla süsleyerek sahne aldı. Sıla’yı Çeşme Amfi Tiyatro’da izlemeye gelenler arasında ünlü oyuncu Ezgi Mola ve sevgilisi Mustafa Aksallı’da vardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.