Candan Erçetin’i “Dolunay” ilan ettiler

35

Kerki-Solfej’in düzenlediği açıkhava konserlerinde ünlü sanatçıları hayranları ve müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Dün akşam Bodrum Antik Tiyatro’da Türk müziğinin en çok sevilen isimlerinden biri olan Candan Erçetin müzikseverlerle ve hayranları ile buluştu.

Şarkıları ve güçlü sesi ile konserlerin vazgeçilmez isimleri arasında olan Candan Erçetin Kerki Solfej’in düzenlediği Bodrum Antik Tiyatro’daki konserinde kendisini izlemeye gelenleri adeta mest ederken aynı zamanda şıklığı ve sahnedeki dansları ile büyük beğeni topladı.

Konserine başlamadan önce kendisini izlemeye gelen hayranlarına ve müzikseverlere “Biz her yıl bu tarz konserleri veriyoruz. Ben geçen yıl da burada konser vermiştim. Geçen yıl ki konserimde ki repertuvarım biraz daha içe kapanık ve depresifti olarak geçmişti. Ama bu sene ruh halimiz daha değişik ve daha neşeli. O yüzden bu geceki konserimiz daha neşeli olacak” diyerek gecenin keyifli geçeceğinin sinyallerini vermişti.

Candan Erçetin, Bodrum Antik Tiyatro’da temposu hiç düşmeyen ve neşeli bir repertuvar ile konserini izlemeye gelenlere muhteşem anlar yaşattı.

 “ MÜZİKSEVERLER CANDAN ERÇETİN’İ DOLUNAY İLAN ETTİLER”

Bodrum Antik Tiyatro’da konser esnasında gökyüzünde oluşan dolunay konusunda seyircilerine “ Bu gece çok şanslısınız. Muhteşem bir akşam ve gökyüzünde güzel bir dolunay var. Sizler bu muhteşem atmosferde şarkılarımızı dinleyeceksiniz” dedikten sonra konseri izleyen müzikseverlerden birisi  “Bizim dolunayımız sensin” diye bağırdı.

KISA KONSERLERİ SEVMEM

Candan Erçetin konserinde ayrıca müzikseverlere “ Buraya özel bir repertuvar ile geldim. Ben hiç bir zaman kısa konserleri sevmem. Sahneye çıktığımda seyircilerimle iç içe uzun bir konser yaşatmaktan yanayım” dedi. Ünlü şarkıcı Candan Erçetin yaklaşık olarak 3 saat sahne aldıktan sonra müzikseverlerin yoğun alkışları altında konserini bitirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.