Devlerin düeti

53

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Poll Production organizasyonu ile Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri devlerin düetine sahne olacak.

Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava sahnesinde hayranları ve müzikseverlerle bir araya gelen Arabesk Müziğin iki dev ismi Hakan Altun ve Cengiz Kurtoğlu gelen yoğun istek üzerine Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında tekrar Harbiye Açıkhava sahnesinde sahne alacaklar. Arabesk Müziğin iki dev ismi Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun yoğun istek üzerine bir ay içerisinde ikinci kez 21 Ağustos gecesi Harbiye’de sevenleriyle buluşacak. İki ünlü sanatçı yine en güzel aşk şarkılarını müzikseverlere ve hayranlarına tekrar seslendirecekler.

 İLK KEZ AYNI SAHNEDELER!

Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında  22 Ağustos gecesi Deniz Seki ve Rafet El Roman ilk kez aynı sahneyi paylaşacaklar. İkili muhteşem bir konsere imza atmak için hazırlıklarını bitirdiler. Konserlerinde sürpriz bir repertuvarla sahne olacak olan Deniz Seki ve Rafet El Roman kendilerini izlemeye gelecek olan müzikseverlere adeta bir müzik ziyafeti sunacaklar.


İKİ YAŞAYAN EFSANE AYNI SAHNEDE!

Türk Müziği’nin iki önemli değeri ve efsane ismi olan Bülent Ersoy ve Selami Şahin 26 Ağustos’ta Harbiye’de müzikseverler ve sevenleriyle buluşacak. Milyonları peşinden sürüklemiş dillere pelesenk olmuş şarkıların bulunduğu çok özel bir repertuvarla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan iki dev ses, aynı zamanda müzik tarihinde iz bırakmış şarkıları ile dinleyicilerine dünden bugüne keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

Poll Production organizasyonu ile gerçekleşecek olan Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri 21-30 Ağustos tarihleri arasında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde.

Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri’ Etkinlik Takvimi:

21 Ağustos – Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun

22 Ağustos – Deniz Seki&Rafet El Roman

23 Ağustos – Haluk Levent

24 Ağustos – Serdar Ortaç

25 Ağustos – Anadolu Ateşi

26 Ağustos – Bülent Ersoy&Selami Şahin

27 Ağustos – Berkay

28 Ağustos – Nükhet Duru (Sinema Senfoni Orkestrası Eşliğinde ‘Film Gibi’)

29 Ağustos – Mustafa Sandal

30 Ağustos – Murat Dalkılıç

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.