Erol Evgin : Hayat Bayram Olsa

215

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Erol Evgin, bayramın 1. günü Kıbrıs Concorde Luxury Resort’te konser verdi.

Erol Evgin sanat hayatının 50. yılını kutlarken, konseri öncesinde kendisini takip eden basın mensupları ile tek tek bayramlaşarak, sorularını cevapladı.

Benim her konserim bana bayram

Gazetecilerin ünlü sanatçıya ; “Her daim sahnede ve özel hayatınızda çok şıksınız. Bayram günü sahne alırken nasıl hazırlanıyorsunuz?” sorusuna Erol Evgin; “Benim her konserim benim için bayramdır. Çıktığım her konserde aynı heyecanı yaşıyorum. Konserden bir gün önce uykumu iyi alır ve dinlenirim. Konser günü gerginlikten uzak dururum. Her zaman ki neşeli olmaya çalışırım. Tüm kıyafetlerimi yılın moda renklerinden seçer ve özel olarak diktiririm” dedi.

Tüm müzikseverlere teşekkür ederim

“Sizin şarkılarınızda insanları rahatlatan bir şeyler mi var? Yeni albümünüz Altın Düetler hakkında nasıl tepkiler alıyorsunuz? sorusuna Evgin; “Albümdeki tüm şarkılar benim için altın değerinde. Albümümün satışları çok iyi gidiyor. Piyasaya çıktığı ilk hafta itibariyle D&R’larda en çok satan albümler listesinde bir numarada. Gözüken o ki bu albümün de ilk albümle yarışacak gibi görünüyor. Albümüme ilgi gösteren tüm müzikseverlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Sıla’nın yeri özeldir

Gazetecilerin Sıla’nın bir konserinde oturarak şarkı söylediği için seyircilerinden tepki aldığı yönündeki haberleri hatırlatılması üzerine Erol Evgin; “Türkiye turnesine çıktığım için konu hakkında fazla bilgim yok, ama Sıla benim için çok değerli bir sestir. Sıla hakkında olumsuz tek kelime dahi edilmesinden üzüntü duyuyorum. Ama bana göre Sıla’nın bir rahatsızlığı olmuş ve bu yüzden sahnede oturarak şarkı söylemiştir. Konserini izlemeye gelen müzikseverlere karşı görevini yerine getirmiştir” diyerek Sıla’ya destek verdi. 

Konserini Hayat Bayram Olsa 


Erol Evgin konserine “Deli Divane” şarkısıyla açtı ve konserini “Hayat Bayram Olsa” şarkısı ile sonlandırdı. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.