Gökçe Kılınçer’den yepyeni 45’lik

191

Başarılı vokalist, besteci ve söz yazarı Gökçe Kılınçer, geçtiğimiz yıl 45’lik formatında yaptığı ”Sev Derim” ve ”Neyleyim” isimli şarkılarıyla büyük bir beğeni toplamıştı. Bu başarısının ardından Gökçe Kılınçer Aşkınla Ben ve Bu Son Akşamda isimli iki şarkılık yeni maxi single’ını müzikseverler ve sevenleri ile buluşturdu. 

Türkiye’de Retro-pop tarzının öncü sanatçısı olarak bilinen ve görünen sanatçı çalışmasını  ilk kayıtlarının kaydedildiği 45’lik plak formatında dinleyicilerine sunarak adeta herkesi geçmişe götürüyor.

Aşkınla Ben ve Bu Son Akşamda adlarındaki her iki şarkının da söz ve müziği kendisine ait olan Gökçe Kılınçer, şarkılarının düzenlenmesini Bobian ile yaptı. Kayıt ve mix işlemleri için başarılı sanatçı Londra’da bulunan Hicaz Stüdyosu’nu kullandı.

”Bugüne kadar yaptığım her şey organik.”

Gökçe Kılınçer, çıkardığı yeni single hakkında yaptığı açıklamada “ Aşkınla Ben adlı şarkım biraz nostaljik, biraz Retro pop ve biraz da orta doğu havası taşıyor. Bu Son Akşam adındaki şarkımda yine biraz nostaljik ve retro pop olmasının yanı sıra bu şarkımda aslında biraz da 70’ler disco müziğine bir gönderme yaptım. Yeni single için yaptığım kayıtlar her zaman organik ve fazlasıyla kişisel oldu. Şarkılarımda , yalnızlığa karşı olumlu düşünmeye çalışan bir tutum sergileyen ama aynı zamanda iyi bir dünyanın varlığına duyulan özlem anlatılıyor” dedi. ‘

Gökçe Kılınçer’in ‘’Aşkınla Ben’’ ve ‘’Bu Son Akşamda’’ adlı yepyeni iki şarkısı, Hicazplaks etiketiyle tüm dijital platformlarda ve 45’lik plak formatıyla tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.