Harbiye Açıkhava’da Selami Şahin rüzgarı esti

55

Besteleri ve söylediği şarkılarla gönüllere taht kuran efsane isim Selami Şahin’in Turkcell Yıldızlı Geceler” kapsamında gerçekleşen Poll Production tarafından organize edilen “Harbiye Açıkhava konserinde tüm biletler günler öncesinden tükenmişti. 

Selami Şahin Harbiye Açık Hava sahnesinde geçtiğimiz gece sahne aldı ve binlerce kişi Selami Şahin’in ölümsüz eserleriyle tek bir yürek olarak son dönemlerde  eşi benzeri olmayan keyifli ve eğlenceli bir gece yaşandı.

Selami şahin konserine “Sana Merhaba Dedim” ile selamladı. Duayen şarkıcı tüm gece boyunca adeta sahnede devleşerek kendisini izlemeye gelen müzikseverleri kendine hayran bıraktı.

Selami Şahin için Harbiye açık hava sahnesini tıklım tıklım dolduran seyirciler ayrıca geceye özel olarak hazırlanan dans şovlarını büyük bir keyifle izlediler. 

Turkcell Yıldızlı Geceler konserinde gecenin sunuculuğunu Cenk Tunalı yaptı. ‘Eskimeyen Şarkılar” konserinde; esprili bir şekilde Türkiye’nin son 50 yıldaki değişimi izleyiciye aktarıldı.

Selami Şahin “Senin Olmaya Geldim” şarkısını söylerken mikrofonu yere bırakarak çıplak sesle söylemeye başladığında konseri izleyen müzikseverler tezahüratlar eşliğinde ayağa kalkarak Harbiye’yi alkışlarıyla inletti. 

Konseri izlemeye gelen kişilerin 5000 civarında olduğu, konsere Selami Şahin’in ailesi ve Orçun Kurtoğlu, sosyal medya fenomeni Murat Övünç ile Selen Görgüzel gibi ünlü isimler de izledi.

Selami Şahin konser esnasında duygularını “ Ne zaman sahneye çıkarsam çıkayım sanki ilk kez çıkıyormuşçasına kendimi heyecanlı bir şekilde buluyorum. Ben sizlerin büyük sevginizden güç alıyorum. İyi ki sizler varsınız ve Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin” diyerek dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.