Tarla fotoğrafı ile çok büyük bir tartışma yaratmış oldu

86

İsveç asıllı Instagram fenomenlerinden biri olan Natalie Schlater’in Bali tatili esnasında çektirmiş olduğu fotoğraftan dolayı başı belaya girmiş bir durumda. Fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinde paylaşmış olan genç yaştaki fenomen, bu hareketiden dolayı hesabının da tamamen kapanmasına sebep oldu.

İsveç asıllı Instagram fenomenlerinden Natalie Schlater, Endonezya’da yer alan turistik adalarından biri olan Bali içerisinde bir pirinç tarlasının hemen önünde bikinisi ile poz verdi. Fotoğrafın arka plan kısmında da, tarlada çalışmakta bulunan bir tane köylü yer alıyordu.

Boredpanda içerisinde çok geniş bir şekilde yer almış olan habere bakılır ise Schlater, fotoğrafın alt kısmına da ”Tarladan her sabah saatlerinde pirinç toplamakta bulunan adam ile benim yaşamım arasında olan farkı düşünememekteyim” şeklinde bir yazı yazdı.

Bu yazılan ifade ile birlikte bahsi geçen kare, Instagram modelinin 12.000 tane takipçisi arasında çok büyük bir tartışma başlatmış oldu. Takipçileri ise bu hareketinden dolayı Schlater’i ”narsist” bir durumun yanı sıra ”duyarsız” ve de bu zamana kadar görmüş oldukları ”en kibirli” insan şeklinde tanımladı. Son paylaşmış olduğu gönderi içerisinde, Endonezyalıları övmüş bazı ifadeler kullanmış olsa bile bu tepkileri hiç bir şekilde dindirmeyi başaramadı. Sosyal medya lincinin hemen sonrasında ise Instagram modeli bu kişisel hesabını kapatmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.