Sabaha kadar kızlarla eğlendi

66

Celta Vigo kulübü içerisinde bu sezonda çok bir forma şansı yakalayamayan fakat umursamaz tavırlarının yanı sıra formuyla da çok fazla eleştirilmiş olan Emre Mor, sezon bittiğinde ise soluğu İbiza’da almış oldu. Genç yaştaki futbolcu kızlar ile sabahın ilk ışıklarına kadar aralıksız olarak eğlendi.

Eleştirilerin odağında yer alan Emre Mor, yakın dostları ile beraber Ibiza’ya gitti. Güzel kızlar ile de sabaha kadar aralıksız bir şekilde eğlendi.

Türk futbolculardan biri olan Emre Mor, çapkınlıkla ilgili bir tura çıkmış durumda… 21 yaşında bulunan oyuncu, geçmiş olduğumuz günler içerisinde erkek arkadaşları ile beraber uçağa atlamış bir durumda.

Soluğu ise Batı Akdeniz bölgesinde yer alan ve dünya çapında ün kazanmış tatil noktalarından biri olan Ibiza’da aldı. Geçtiğimiz gece de ada içerisinde gerçekleştirilen bir partiye katılım sağladı. Sosyal medya hesabı üzerinden de sadece erkek arkadaşları ile çekmiş olduğu bir selfie’sini yayımladı.

”Erkek erkeği tatil” şeklinde bir hava yaratmaya çalıştı. Fakat kendisinin etiketlenmiş olduğu kareler ise, çapkınlık turunda bulunduğunu açık bir şekilde ortaya çıkartmış oldu. Emre Mor ile birlikte erkek arkadaşlarının mekan içerisinde genç İspanyol kızlar ile eğlenmiş oldukları da burdan anlaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.