Mutluluğu sadece 36 saat sürmüş oldu

92

Usta sanatçılardan biri olan Zerrin Özer, geçmiş olduğumuz pazar gününde 3 seneden beri beraber olduğu Murat Akıncı ile Zekeriyaköy’de yeralan villasının bahçe kısmında evlenmişti. Düğünle ilgili fotoğrafların basına sızmış olmasıyla birlikte pek çok kadın, Akıncı’nın tarafından dolandırılmış olduğunu ileri sürdü.

Basın içerisinde yeni evlenmiş olduğu eşiyle ilgili sayısız bir şekilde iddia ortaya atılmış olan Zerrin Özer, en sonunda sessizliğini bozmuş oldu. Özer’in menajeri yapmış olduğu açıklaması içerisinde şu ifadelere yer verdi; ”16 Haziran Pazar gününde evlenmiş olan Zerrin Özer ile Murat Akıncı’yla alakalı 2 günden beri basında çıkan haberlerle beraber evlilik birliğinin temelden sarsılmış olduğu görülmüştür. Zerrin Özer, az önce bana boşanmayla alakalı kararını açıklamıştır. Gerekli durumdaki yasal süreçle alakalı işlemler ise tarafımızdan başlatılmış bir durumdadır.”

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa ismine sahip magazin programı içerisinde dün gündeme getirilmiş olan konuya bakılır ise Özer’in eşinin bir çok kadını dolandırmış çok büyük bir sahtekar olduğu ileri sürülmüştü. Canlı yayına telefonla katılmış olan Seda Hanım, Mahmut Atalay ismiyle tanışmış olduğu ve yaklaşık olarak 1,5 yıl süresince flört etmiş olduğu Akıncı’nın kendini tam olarak 400.000 Türk Lirası tutarında dolandırmış olduğunu açıkladı. Bu dolandırmayı annesi ile beraber yapmış olduğunu ifade eden Seda Hanım, yurt dışına öğrenciler yollayan ve eğitim hususlarına destek vermekte bulunan bir kuruluşta çalışmakta olduğu esnada kendisiyle tanışmış olduğunu ve Akıncı’nın ise kardeşinin okul işleriyle alakalı olarak ofislerine gelmiş olduğunu da anlattı. Daha sonra aralarında bu şekilde bir yakınlaşma meydana geldiğini ve kısa bir zaman sonrasında kendisinden 1.000 Türk Lirası tutarında bir para talep ettiğini ifade eden Seda Hanım, aynı akşam üzerinde borcunu ödemiş olduğunu ve bu şekilde de kendisine güven vermiş olduğunu söylemiş ve daha sonra pek çok kadın programa telefon yoluyla bağlanıp Akıncı’yla alakalı çok şaşırtan bilgiler vermişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.