Lüks arabasıyla objektiflere yakalandı

168

Arda Turan ile gerçekleşen tartışmadan sonra hakim karşısına çıkmış olan ve aylık olarak elde ettiği kazancının 1.000 Türk Lirası tutarında olduğunu ifade eden şarkıcılardan Berkay Şahin, geçtiğimiz gün 1 milyon Türk Lirası değerine sahip arabası ile objektiflere yakalandı.

Futbolculardan biri olan Arda Turan’la bir eğlence mekanı içerisinde etmiş olduğu kavga esnada burnu kırılan şarkıcılardan Berkay Şahin, hakimin karşısına çıktığı zaman aylık olarak elde etmiş olduğu gelirinin 1.000 Türk Lirası tutarında olduğunu ifade etmişti. Şahin, mahkemeden hemen sonra yapmış olduğu açıklama içerisindeyse Arda Turan’ın elde ettiği kazancına bir kinaye yapmış olduğu açıklamasını gerçekleştirmişti. Kazanç açıklaması ile birlikte gündeme gelmiş olan başarılı şarkıcı, geçtiğimiz gün lüks aracı ile objektiflere yakalandı.

Berkay, geçmiş olduğumuz yıl evlilik yıldönümleri esnasında eşi Özlem Ada Şahin’e hediye etmiş olduğu 1.5 milyon Türk Lirası tutarına sahip cipi satarak onun yerine de bir Lamborghini almış oldu. Şarkıcı, milyonluk bir fiyata sahip olan araca kendisi ile birlikte eşi ve de kızı Arya’nın adlarının baş harflerinden oluşan çok özel bir plaka taktırmış oldu. Geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s’e gitmiş olan başarılı ve ünlü durumdaki şarkıcı, çıkış esnasında lüks otomobiline bindiği esnada görüntülendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.