Gökhan’dan Melih Gökçek’e tepki

156

Son günler içerisinde siyasi çıkışlarından dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye başlayan Athena Gökhan, önceki akşam üzeri Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım ortak yayını ile ilgili kravat yorumu gerçekleştiren Melih Gökçek’e çok sert bir şekilde tepki göstermiş oldu.

Türkiye’nin günlerden beri beklemekte olduğu tarihi yayın önceki gece canlı bir şekilde gerçekleşti. Bütün Türkiye ise, Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım’ın ortak yayını için adeta kilitlendi. Yayın başlamış olduğu an itibariyle on binlerce sayıda tweet de atılmış oldu.

Yayını takip etmiş olan Ankara Büyükşehir Belediyesinin eski Başkanı görevinde bulunan Melih Gökçek ise ortak bir şekilde gerçekleştirilen yayınla ilgili özel paylaşımlar gerçekleştirdi. Arka arkaya paylaşımlar gerçekleştirmiş olan Gökçek’in Ekrem İmamoğlu ile birlikte Binali Yıldırım’ın kravat tercihleri konusunda atmış olduğu tweeti, çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Gökçek’in Yıldırım ile İmamoğlu’nun kravatıyla alakalı yapmış olduğu yoruma şarkıcılardan Gökhan Özoğuz’dan ise çok sert bir tepki gelmiş oldu. Özoğuz tepkisinde; ”Üzücü durumda bulunan şey ne biliyor musunuz? Güleriz biz ağlanacak durumdaki halimize misali. Halkımızı cidden bir aptal yerine koymakta olma arzunuz! Ortada bu mevkiiler içerisinde bu seviyeler olduğu müddetçe Ülkemizin itibar kaybetmesi fazlasıyla olağandır.” şeklindeki paylaşımı ile tepkisini açık bir şekilde ortaya koymuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.