Evinden tam 4 kamyon çöp çıkartıldı

AYDIN'IN NAZILLI ILCESINDEKI BIR EVDEN, 4 KAMYON DOLUSU COP CIKARILDI. AYRICA EV DEZENFEKTE EDILDI. (FOTO; BAHATTIN ALBAYRAK / NAZILLI, DHA)
37

Nazilli Belediyesinin Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çöp ev şeklindeki bir ihbar ile, Kurtuluş Mahallesinde yer alan 95 Sokak içerisinde ikamet eden İ. S. (67)’nin ikamet ettiği 2 katlı eve intikal etti. Polis ekipleri eşliği ile kontrol edilmiş olan evin, adeta bir çöplüğe dönüştürülmüş olduğu görüldü. Akli dengesinin yerinde bulunmadığı iddia edilen İ. S. ise , evinin temizlenmesine hiç bir şekilde izin vermeyi istemedi ve sonrasında ise ani bir şekilde fenalık geçirdi. İ. S., olayın yaşanmış olduğu yere gelen ambulans ile, Nazilli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışma ile ev tamamen temizlendi.

4 tane kamyon dolusu çöpün çıkartılmış olduğu bu ev ayrıca ilaç kullanılarak dezenfekte de edildi. Evden çıkartılmış olan çöpler de Dallıca ilçesinde yer alan belediyenin atık toplama merkezine gönderildi. Bu evin daha öncesinde de 2 defa daha çöp eve dönüştürülmüş olduğu bilgisine ulaşıldı. Kurtuluş Mahallesinin Muhtarı görevinde bulunan Musa Karakuş ise; ”Devamlı olarak çöp toplamakta. Bugün gerçekleştirilen temizlik ile birlikte, bu 3. defa oldu. Her yıl belediye ekipleri burayı temizlemekte. İ. S., temizlik yapıldıktan sonra yeniden evi çöp ile doldurmakta. Sanırım bir rahatsızlığı bulunuyor. Tedavi görmesi de gereklidir” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.