Ece seçkin bu kez çok daha farklı

37

Ece Seçkin’in çıkartmış olduğu en yeni şarkılarından ”Geçmiş Zaman” isimli çalışmasının sözleri Ayşen Şimşekyay, müziği ise Kemal Şimşekyay imzasını taşımaktayken düzenlemesi de aynı esnada gizli kahramanım demiş olduğu prodüktörlerinden Ozan Doğulu’ya ait bir durumda.

Ece Seçkin; nerdeyse her projesinde gerçekleşmiş olduğu gibi bu şarkı ile birlikte de 2019 senesinin yaz aylarında müzik listelerinin en üst basamakları üzerinden uzun bir zaman boyunca inmeyecek olduğunun sinyallerini vermiş oldu.

Yeni projesiyle alakalı stilini de baştan sona kadar değiştirmiş olan Ece Seçkin; klibi üzerindeki duruşu, kendinden tamamen emin ve de feminen durumlarıyla kendisinden adeta farklı bir ben yaratıp sevenlerine de çok büyük bir sürpriz yapmış oldu.

Çok yakın bir zamanda paylaşacak olduğu albümün bir habercisi olarak hazırlanan ve de yeni albümünün içerisinde yer almış bulunan ”Geçmiş Zaman” isimli şarkıyla beraber Ece Seçkin; müzikal kariyeri içerisineki çok büyük ve de güçlü durumdaki değişiminin sinyallerini de vermiş oldu.

”Geçmiş Zaman” ismine sahip şarkının sözleri ile paralel bir durumda bulunan klibin hikayesine bakıldığında, aşk acısı çekmiş olan birinin intikamını almış bulunan Ece Seçkin’in alışılmış hallerinin haricindeki çok fazla merak uyandırmış olan duruşunu da izleyenlere başarılı yönetmenler arasında bulunan Murat Joker’in harika vizyonu yansıtmış oldu.

Ece Seçkin ayrıca; ”Geçmiş Zaman” adına sahip olan yeni şarkısıyla beraber DGL & DMC etiketi ile birlikte bütün müzik platformlarında yayınlanmış bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.