Çıkmış olduğu bisiklet gezisi sonu oldu

119

Aydın ilinin Kuşadası ilçesi içerisinde, bisikletini alarak gezintiye çıkmış olan Cumhur Okan’a (58) yoldan geçmekte bulunan bir kamyonet çarptı. Kaza esnasında Okan yaşamını yitirirken, kamyon şoförünün ise gözaltına alınmış olduğu açıklandı.
Kaza ise, saatler 20:00 civarında Yayla Köy Mahallesinin yakın bir bölgesinde meydana gelmiş oldu. Her akşam ile birlikte her sabah bisikletini alarak gezintiye çıkıp spor yapmakta bulunan Cumhur Okan’a Söke yönünden, Kuşadası istikametine doğru seyir halinde bulunan Murat G. idaresinde olan 09 JY 168 plakasına sahip kamyonet çarptı. Çarpmanın etkisi le birlikte yola savrulmuş olan Cumhur Okan ise, olayın gerçekleşmiş olduğu yerde yaşamını kaybetti. Çevrede yer alan vatandaşların ihbarda bulunması ile birlikte olayın gerçekleşmiş olduğu yere sevk edilmiş olan sağlık ekiplerinin yapmış olduğu kontrolde, Okan’ın yaşamını yitirmiş olduğu da tespit edildi. Cumhur Okan’ın cansız bedeni de Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinin Morguna götürüldü.

Kaza ile alakalı olarak soruşturma başlatılmış bir durumdayken, kamyon şoförü olan Murat G.’nin ise gözaltına alınmış olduğu bilgisi verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.