Bu yaz için en iddialı şarkısını çıkarttı

32

Pop müziğindeki başarılı isimlerden biri olan Göksel, sözüyle birlikte müziği kendisine, düzenlemesi de başarılı aranjörlerden biri olan Ozan Çolakoğlu’na ait durumdaki ”Hiç Yok” ismine sahip olan en yeni single çalışması 14 Haziran Cuma gününde bütün dijital platformlar ile birlikte radyolar içerisinde yerini almaya başlamış oldu.

”Hiç Yok” ismine sahip olan bu yeni single çalışması 1980’li senelerin synth pop olarak yapılan şarkılarına da bir selam yollarken, etkileyici bir durumdaki sözleri, Göksel’in çok başarılı bir durumdaki yorumu ve de güçlü sound’uyla beraber Türk Pop müziğine de çok daha yeni bir yol açmış bir durumda.

Geçmişin çok daha ışıltılı disco kraliçelerine bakarak ilham almış bulunan Göksel, daha yenilikçi ve çok daha güçlü imajı ile birlikte çok fazla dikkat çekmekte. Yönetmenliği ile birlikte imaj fotoğraflarını ise ünlü moda fotoğrafçılarından biri olan Koray Birand’ın üstlenmiş olduğu bu çekimler esnasında, sanatçının çekimler esnasında giymiş olduğu kostümleri Özlem Kaya ile birlikte Özgür Masur tarafından tasarlanmış oldu. Bu söz konusu özel çalışma esnasında Göksel’in stil danışmanlığını da Burak Sanuk üstlenmiş oldu.

Göksel tarafından ”Hiç Yok” isminin verilmiş olduğu yeni single çalışması bütün dijital müzik platformları içerisinde yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.