Başak Dizer ile alakalı çok şaşırtan sözleri söyledi

136

Şarkıcılardan biri olan Sevda Demirel, Babalar Günü içerisinde babasını son yolculuğuna uğurlamış olan Başak Dizer Tatlıtuğ, konusunda söylemiş olduklarıyla pes artık dedirtti.

Yakışıklı oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’un uzun bir zamandan beri kanser tedavisi görmeye devam eden babası geçmiş olduğumuz gün yaşamını yitirdi. Şarkıcılaran biri olan Sevda Demirel de Dizer’in yaşamış olduğu acıyla alakalı olarak yapmış oldu ”Sanki yabancı bir kişinin cenazesinde” şeklindeki yorum ile herkesi çok büyük bir şaşkınlığa uğratmış oldu.

Dizer’in babası olan Ali Cengiz Dizer, Babalar Günü esnasında Bursa ilinde yer alan Nilüferköy Mezarlığı içerisinde toprağa defnedildi. Cenaze esnasında ayakta durma konusunda çok büyük bir güçlük çekmekte olan Başak Dizer’e de en büyük destek onu bir an bile olsun yalnız bırakmayan eşinden gelmiş olu.

Cenaze esnasında çekilmiş olan fotoğrafları gören Sevda Demirel de Dizer ile alakalı olarak şu ifadelere yer verdi; ”Sanki fazlası ile yabancı bir insanın cenazesine gitmiş gibi durmakta. Ben babam öldüğü zaman kendimi yerden yere atmıştım ve kesinlikle hiç bir kimse hiçbir şey de umurumda dahi değildi. Yalnızca ”baba beni bırakma” şeklinde bağırmakta olduğumu hatırlıyorum bilmiyorum fazlası ile garip olmaya başlamış artık insanlar” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.